bilety-lotnicze.Indie.com.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Indie.com.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Bangalore (Bengaluru)
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Bangalore (Bengaluru)
Lotnisko Bangalore (Bengaluru) / Bengaluru International Airport
Telefon: +91 (80) 66782251 / 2255
www.bengaluruairport.com
Port lotniczy znajduje się ok.. 50 km na wschód od miasta. Lotnisko w obecnym kształcie jest stosunkowo młode – zostało oddane do użytku w maju 2008 roku i jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się lotnisk w Indiach.
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Bangalore nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk Europy.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze do Bangalore oferuje: London (Heathrow), Frankfurt i Bruksela. Dobre połączenie lotnicze posiada także Paryż (Charles de Gaulle).
Lokalna siatka połączeń:Bangalore może służyć jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po Indiach oraz Azji – połączenia z: Delhi, Goa, Kalkuta, a także z Kuala Lumpur, Hong Kong czy Singapur.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Linie obsługujące najwięcej połączeń z lotniska: Indian Airlines, IndiGo Airlines, Jet Airways, Jet Lite, Kingfisher Airlines, Kingfisher Red, Paramount Airways, SpiceJet;

Pozostałe linie lotnicze: Air Arabia, Air France, Air India, Air Mauritius, British Airways, Dragonair, Emirates Airline, Gulf Air, Jet Airways, Kingfisher Airlines, Lufthansa, Malaysia Airlines, Oman Air, Singapore Airlines, Srilankan Airlines, Thai Airways International, Tiger Airways, Paramount Airways;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Miasto z lotniskiem łączy autostrada Bangalore-Hyderabad (NH7).
Taxi: Taksówki są dostępne przed lotniskiem. Warto wcześniej uzgodnić cenę z taksówkarzem.
Autobus: Komunikacja miejska dostępna jest przed lotniskiem – autobusy kursują co 30 minut w różnych kierunkach – zarówno do centrum miasta jak i na jego obrzeża.

państwa w TravelOne.pl